Biz Kimiz

Biz Kimiz

Biz Kimiz

AVCI KALIP

Avcı Kalıp Sac Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti, 1960 yılında Avcı Isı Cihazları ismi altında kurulan, yeniliklerini öncüsü olmayı kendine hedef olarak belirleyen müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ile üretim yapan Bursa’nın köklü kuruluşlarındandır.

Türk otomotiv sanayindeki hızlı gelişme, Avcı Kalıp Sac Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti’yi metal sektöründeki bilgi ve deneyimini teknoloji ile birleştirerek sac şekillendirme ve kalıpçılık alanlarında da faaliyet gösteren yeniliklere sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline getirmiştir. Avcı Kalıp Sac Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti, kaliteye verdiği önemi ISO 9001, IATF 16949 ve ISO 14001 belgelerini alarak göstermiştir.

Avcı Kalıp Sac Metal Makine San. Tic. Ltd. Şti , 6.000m2 kapalı olmak üzere 10.000 m2 alanda her türlü sac şekillendirme, kalıp, aparat, makine ve ısı cihazları üretimini ileri teknoloji ile birleştirerek sürdürmektedir.

MİSYON
Faaliyet alanlarımıza ilişkin güçlü ve teknolojik uygulama yapısını oluşturmak, varlığımızı, ortak akıl ve işbirliği çerçevesinde hazırlanmış stratejik planları uygulayarak sürdürmek.

VİZYON
Sektöründe küresel standartları yakalamış, seçkin müşteriye hizmet verebilen, çevreyi ve insanı ön planda tutmak tercih edilen verimli ve etkin bir firma olmak.